Daag jij mij uit?

Office- en procesmanager

Floor is office- en procesmanager bij Factstory en al bijna vanaf het begin betrokken bij het bureau. Dat ze door de jaren heen is meegegroeid maakt ook dat het voor haar zo leuk is gebleven: “Er zijn altijd wel weer nieuwe ontwikkelfases waarin ik met mijn functie ben meegegroeid en waar mijn functie op is aangepast.”

“Mijn dag begint altijd met een goed voornemen en heeft uiteindelijk een andere uitkomst.”

Eigen deadlines weet Floor goed te bewaken “maar er wordt wel vaak door iemand iets ingeschoten”. Volgens Floor is dit iets waar je tegen moet kunnen in de bureauwereld. “50% van mijn werkdag krijg ik wel redelijk vooruit gepland, maar 50% van mijn dag moet je flexibel zijn.”

Geen voorspelbare dag, wel dynamiek

Floor houdt zich bezig met alles wat niet direct declarabel is naar de klant. Van personeelszaken en facilitaire processen tot projectmanagement en salesondersteuning. Daarbij kijkt ze niet alleen naar processen, maar vooral ook naar mensen. Ze kijkt graag naar ambities en ontwikkeling binnen Factstory. “Als mensen inhoudelijk passie hebben voor hun vak, in dit geval marketing en communicatie, om dan te kijken hoe ze daarin kunnen doorgroeien. Dat vind ik vooral heel erg leuk.”

Volgens Floor draait haar werk uiteindelijk om overzicht houden en zien waar kansen liggen. “Het gaat om zien aan welke knoppen je moet draaien om het beste uit het bedrijf en de mens te halen. Ik zie het wel als een uitdaging, een soort wedstrijd.”

Arbeidsmarktcommunicatie

De kracht van Factstory

Hoewel Floor niet bewust voor het vak marketingcommunicatie koos, voelt ze zich sterk verbonden met de branche.

“Ik heb vooral voor de werkomgeving gekozen.” Volgens haar onderscheidt Factstory zich doordat het bureau breed denkt en werkt. “Wij hebben een breed palet aan diensten waardoor we een soort full-service opdracht kunnen bieden.”

“Je hebt natuurlijk heel veel echte online partijen, je hebt heel veel echte communicatie partijen, je hebt heel veel echte marketing partijen en doordat wij daar heel breed mee omgaan en eigenlijk veel specialisaties hebben, denk ik dat dat de kracht van Factstory is.

 

Blijven ontwikkelen

Ik vind het leuk om te kijken naar: wat zijn de ambities van mensen, waar gaan ze op aan? Hoe kunnen we daar binnen Factstory, binnen de mogelijkheden, wat mee doen? Kan natuurlijk zakelijk gezien niet altijd, maar dat vind ik leuk. Als mensen inhoudelijk passie hebben voor hun vak, in dit geval marketing en communicatie, om dan te kijken hoe ze daarin kunnen doorgroeien. Dat vind ik vooral heel erg leuk!

Je moet in staat zijn opdracht-breed en doelstelling gericht te denken. En niet alleen maar tekstgericht.  “Dat is, denk ik, wat het werk bij Factstory in mijn beleving juist heel leuk maakt en tegelijkertijd ook heel uitdagend. Ik denk dat je heel veel kunt ontwikkelen hier. En als je dat leuk vindt kun je hier heel veel groeien.”

Pim Mulder

Pim Mulder

Strategisch adviseur

Klaar om het merk van je dromen te bouwen?

Wij staan voor je klaar. Geef je je naam, telefoonnummer en mailadres door?
Dan nemen we contact met je op.

Contact Algemeen

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Voornaam(Vereist)
Achternaam(Vereist)